Beyin Doktor - Çocuk Eğlence

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26 MB
  • Version 1.13
  • Dil İngilizce
  • Firma Hammerhead Games
Büyüdüğü zaman doktor olmak isteyen çocuk oyun severler için özel olarak geliştirilmiş olan bu mükemmel uygulama, çocuklarınıza bu mesleği tanıtma ve sevdirme amacı ile geliştirilmiştir. Aynı zamanda da çocuklarınız eğlenceli zaman geçirerek mutlu olacakl

Büyüdüğü zaman doktor olmak isteyen çocuk oyun severler için özel olarak geliştirilmiş olan bu mükemmel uygulama, çocuklarınıza bu mesleği tanıtma ve sevdirme amacı ile geliştirilmiştir. Aynı zamanda da çocuklarınız eğlenceli zaman geçirerek mutlu olacaklar.

Son derece kolay kontrol edilebilen kullanışlı bir menü kullanılarak tasarlanmış olan bu mükemmel oyun, büyüdüğü zaman doktor olmak isteyen çocuklarınıza bu mesleği onların yaşlarına uygun olan bir şekilde anlatmak ve meslek hakkında bilgi edinmelerini sağlayacak. Çocuklarınıza zararlı olabilecek olan hiç bir içeriği bünyesinde bulundurmayan bu mükemmel oyun sayesinde çocuklarınız oyun keyfini yaşarken onları sürekli kontrol altında tutan despot aile üyesi imajınızdan kurtulacaksınız. Çünkü oyuna çok güveneceksiniz.

Oyunda çocuklarınız bir beyin cerrahı olarak ekranına gelen menüde bulunan dört hastadan dilediğini seçerek onu ameliyat etmeye başlayacak. Onların hepsi de beyinlerinden rahatsız ve ağrı çekiyorlar. Artık bu ağrıları son bulacak ve iyileşecekler. Bu heyecanlı oyunu Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Beyin Doktor - Çocuk Eğlence indir